gestión-empresarial.jpg
gestión-empresarial.jpg

DOŚWIADCZNIE


w biznesie od 20 lat

SCROLL DOWN

DOŚWIADCZNIE


w biznesie od 20 lat

PROFESJONALIZM I KOMPETENCJE

Jesteśmy strategicznym członkiem największej organizacji klastrowej w kraju: OKIP-u (Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw).  Jako Omniaklaster skupiamy szereg wzajemnie się uzupełniających firm z branż: informatycznej, multimedialnej, reklamowej, muzycznej, fotograficznej i filmowej. Umiejętność określenia potrzeb klienta, szerokie spektrum rozwiązań i efektywność innowacyjnych systemów sprawiają, że naszą wiedzę i doświadczenie doceniły dziesiątki znanych i renomowanych instytucji, wśród nich m.in. (Urząd Miasta Krakowa, Krakowski Teatr Scena STU, Muzeum Czartoryskich w Krakowie, Pratt Institute, The Metropolitan Museum of Art New York), największe uczelnie (Uniwersytet Jagielloński, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna w Łodzi, PWST w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika, AGH), renomowane firmy (Open Finance S.A., Zasada S.A., Onet) uznane marki (Vogue, Arper, SSENSE, Sony) i wiele innych.

Przejdź dalej.

ROZWIĄZANIA NA MIARĘ


inteligentne systemy, innowacyjne technologie

ROZWIĄZANIA NA MIARĘ


inteligentne systemy, innowacyjne technologie

TWOJE POTRZEBY, NASZE ROZWIĄZANIA

Wykonujemy najbardziej wymagające dedykowane realizacje multimedialne, informatyczne, graficzne, audio-wizulne i wspomagania słyszenia z pętlą indukcyjną. Projektujemy witryny www, realizujemy spoty video, sesje fotograficzne, kampanie medialne i reklamowe. Tworzymy strategie i identyfikację wizualną. Świadczymy zaawansowane działania marketingowe i PR’owe. Dostarczamy sprzęt komputerowy i multimedialny. Prowadzimy pełną obsługę eventów. Posiadamy własne laboratorium prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie multimediów, inteligentnych systemów i innowacyjnych technologii. Wykonujemy kompleksowe projekty, w oparciu o efekt synergii najnowocześniejszych rozwiązań biznesowych z wiedzą i doświadczeniem obszarów nauki.

Przejdz dalej.

PORTFOLIO


poznaj nasze realizacje

PORTFOLIO


poznaj nasze realizacje

DOWIEDZ SIę KOMU JUż POMOGLIśMY

Spośród setek zrealizowanych projektów na przestrzeni 20 lat, spójrz na niektóre przykłady naszych realizacji, obrazujących jak wszechstronne oferujemy rozwiązania: multimedia, infrastruktura informatyczna, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, systemy wspomagania słyszenia, sesje fotograficzne, spoty wideo, kampanie promocyjne, reklamy, eventy i wiele innych.

Przejdz dalej.

PARTNERZY


razem możemy więcej

PARTNERZY


razem możemy więcej

kooperacja maksYMALIZUJE możliwości

Wieloletnie doświadczenie oraz synergia współpracy wielu firm z pokrewnych branż w Omniaklasterze - pozwoliło nam na zbudowanie unikatowych relacji z naszymi partnerami. Każda z naszych firm specjalizuje się w ścisłym obszarze rynku, wzajemnie się uzupełniając - bazuje na kreatywnym i innowacyjnym połączeniu zasobów i umiejętności. Dla naszych Klientów oznacza to znacznie szersze spektrum oferowanych rozwiązań, duża elastyczność, większą efektywność i opłacalność inwestycji.

Przejdź dalej.

KONTAKT


poznaj nas, czekamy  na twoje pytania

KONTAKT


poznaj nas, czekamy  na twoje pytania

SPOTKAJMY SIę

Jeśli dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań, chcesz abyśmy wykonali dla Ciebie audyt, wycenę, projekt, pomogli znaleźć pomysł - po prostu skontaktuj się z nami, opisując Swoje potrzeby. Z przyjemnością podejmiemy się najbardziej futurystycznych i nietuzinkowych realizacji :)

Przejdź dalej.