PROJEKTY ZREALIZOWANE


w który już dziś funkcjonują nasze rozwiązania

SCROLL DOWN

PROJEKTY ZREALIZOWANE


w który już dziś funkcjonują nasze rozwiązania

Przykładowe realizacje

Spośród setek zrealizowanych projektów na przestrzeni 20 lat przez naszą grupę, spójrz na niektóre przykłady naszych realizacji - pokazujące jak wszechstronne mamy rozwiązania: (sprzęt komputerowy, infrastruktura informatyczna, dedykowane oprogramowanie, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, systemy wspomagania słyszenia, sesje fotograficzne, kampanie informacyjne i reklamowe i wiele innych:

 

agh w krakowie

Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji – sprzęt komputerowy Apple: notebooki MacBook, smartfony iPhone, tablety iPad, komputery MacMini oraz oprogramowanie do obsługi wydziału.

 
Photo by Marcus Lindstrom/iStock / Getty Images

Wyższa szkoła społeczno-gospodarcza

Sale wykładowe i Dziekanat - system zarządzania zasobami uczelni, program realizacji naborów, organizacji zajęć i obsługi dziekanatu, system komputerowy i multimedialny oraz wspomagania słyszenia dla niedosłyszących w auli, kampania promocyjna w mediach.

 
Photo by anyaberkut/iStock / Getty Images

POLITECHNIKA KRAKOWSKA

Wydziały Chemii, Ochrony Środowiska i Architektury (10 sal wykładowych w 3 lokalizacjach) - systemy nagłośnieniowe, bezprzewodowe mikrofony pojemnościowe i systemy wspomagania słyszenia ze wzmacniaczami i pętlami indukcyjnymi.

 
Photo by skynesher/iStock / Getty Images

AGH W KRAKOWIE

Aula AGH - kompleksowy system wspomagający słyszenie ze wzmacniaczem, pętla indukcyjną i mikrofonami, zintegrowany z systemem audio-wizualnym.

 
Photo by sarra22/iStock / Getty Images

małopolski ogród sztuki w krakowie

Pauza In Garden – sprzęt komputerowy, system informatyczny i multimedialny, oraz oprogramowanie do obsługi. Event otwarcia z mapping'iem 3D na budynku, kampania informacyjno-promocyjna.

 
Photo by Medioimages/Photodisc/Photodisc / Getty Images

Klub MUZYCZNY Zasięg Kraków

System nagłośnieniowy, oświetlenia i multimedialny na poziomie -2 i -1, pętle indukcyjne wspomagające słyszenie w kawiarni i restauracji na poziomie 0, oprogramowanie sterujące.

 
Photo by Jupiterimages/DigitalVision / Getty Images

kino i Galeria Pauza Kraków

Sprzęt komputerowy klubu, strukturalna i bezprzewodowa sieć komputerowa, oraz system informatyczny i multimedialny. Kampania reklamowa w cyfrowych mediach.

 
Photo by Rawpixel Ltd/iStock / Getty Images

Centrum konferencyjne w Arłamowie

Główna Sala Wystawiennicza – system wspomagania słyszenia ze wzmacniaczem i pętlą indukcyjną.

 
Photo by kasto80/iStock / Getty Images

Politechnika Krakowska

Wydział Mechaniczny (3 aule wykładowe) - systemy wspomagający słyszenia ze wzmacniaczami i pętlami indukcyjnymi, zintegrowane z systemami audio-wizualnymi.

pROJEKTY REALIZOWANE


w których polepszymy jakość funkcjonowania

pROJEKTY REALIZOWANE


w których polepszymy jakość funkcjonowania

PROJEKTY W TRAKCIE REALIZACJI

Obiekty, w których dzięki naszym systemom już niedługo osoby niedosłyszące będą funkcjonowały na równi z każdym.

 
Photo by Marcus Lindstrom/iStock / Getty Images

stadion gks tychy

Główny Sektor - system wspomagania słyszenia ze wzmacniaczem i pętlą indukcyjną, zintegrowany z systemem nagłośnieniowym.

 
Photo by piovesempre/iStock / Getty Images

Centrum Kongresowe w Opolu

Sale Wystawiennicze - systemy wspomagania słyszenia ze wzmacniaczami i pętlami indukcyjnymi, , zintegrowane z systemami i multimedialnymi.

 
Photo by anyaberkut/iStock / Getty Images

bnb - Centrum biznesu kraków

Sala konferencyjna Krakowskiego Centrum Biznesu - system wspomagania słyszenia ze wzmacniaczem i pętlą indukcyjną dla niedosłyszących, system nagłośnieniowy, projektory LCD.

 
Photo by sarra22/iStock / Getty Images

MUZEUM CZARTORYSKICH W KRAKOWIE

23 Sale Ekspozycyjne – strukturalna i bezprzewodowa sieć komputerowa, systemy: komputerowy, wspomagania słyszenia dla niedosłyszących, multimedialny oraz audioprzewodniki.